Broneeri laud Kinkekaardid

Meie

Pompei sündis läbi suure tahte ning soovi pakkuda midagi uut ja tuua Tartusse värsket hingamist. Meie nooruslik kollektiiv on võtnud sihiks pakkuda maitseelamusi, sooja vastuvõttu ning mõnusat olemist.
Kui meie külalised on õnnelikud, siis oleme oma eesmärgi saavutanud!

Restoranist

Pompei või Pompeii on iidne linn Itaalias, mida teatakse ajalooliselt ka seal toimunud Vesuuvi vulkaani purske tõttu, mis hoomas enda alla terve linna. Tänapäeval on Pompeii aga tuntud just oma toidukultuuri poolest, mis toob kokku inimesi tervest maailmast. Meie Pompeis olemegi võtnud enda südameasjaks tuua kokku häid inimesi täpselt samal eesmärgil, et koos nautida head toitu, jooki ning suurepärast meeleolu. Kohtumiseni Pompeis!

Toit ja jook

Pompei peakokk Erik Enula on peamiselt inspiratsiooni ammutanud Itaalia köögist. Küll aga on kõikidel köögist väljuvatel toitudel juures see “miski”, mis muudab iga roa ning magustoidu omapäraseks. Kõige tähtsamaks peame kvaliteetset toorainet ning häid maitseid. Nii on meie kohapeal valmivad juustud alati värsked ja meisterdatud parimast Lõuna-Eesti piimast, mis jõuab Pompeisse otse farmist. Armastusega valmiv käsitööpasta, mis muutub menüüs vastavalt hooajale, on kindlasti proovimist väärt. Soovitame kõiki toite seltskonnas jagada, sest koos on lõbusam!

Lisaks toidule ei saa me mainimata jätta meie väga mõnusat joogimenüüd, mille on kokku pannud Tõnis Nöps. Laialdane mulli- ja veinivalik ei jäta külmaks kedagi, sest esindatud on huvitavad ning parimad palad tervest maailmast. Pakume erakordset võimalust tellida veini ja mulli ka otse Pompei vaadist! Kindlasti ära unusta proovida ka Pompei Limoncellot.

Inimesed

Pompeis on nooruslik kollektiiv, kelle jaoks on kõige tähtsam meeskonnatöö. Vaid koos hästi tegutsedes saame olla kindlad, et pakume parimat. Häid inimesi mahub aga alati juurde! Kui Sul on tunne, et sooviksid olla osa meie tiimist, siis võta kindlasti ühendust.

Tööpakkumised

 • Tööpakkumine: KLIENDITEENINDAJA

  Värske pasta, juustud, gelato, limoncello…

  kui need sõnad tekitasid Sinus mõnusa tunde ning kui Sulle meeldib töötada heas seltskonnas, Sa naudid inimestega suhtlemist ja soovid olla osa millegi täiesti uue loomisel, siis tule tööle!

  "*" indicates required fields

  Accepted file types: pdf, xls, xlsx, doc, docx, jpg, png, jpeg, Max. file size: 100 MB.
  Hidden
  This field is for validation purposes and should be left unchanged.
 • Tööpakkumine: KOKK

  Värske pasta, juustud, gelato, limoncello…

  kui need sõnad tekitasid Sinus mõnusa tunde ning kui Sulle meeldib töötada heas seltskonnas ja ise oma kätega valmistada toorainest tõeliselt värsket toitu, siis tule meile tööle!

  "*" indicates required fields

  Accepted file types: pdf, xls, xlsx, doc, docx, jpg, png, jpeg, Max. file size: 100 MB.
  Hidden
  This field is for validation purposes and should be left unchanged.
 • Ei leidnud sobivat pakkumist?

  Kirjuta, helista või astu läbi! Kui Sinu silmad säravad ja oled teotahet täis, siis oled Sa meie inimene ning kindlasti leiame Sulle positsiooni meie ettevõtmistes.